Ballina Shoqata Kongreset Lajmet Kontaktet

 

 



ANËTARËSIA

NS ID Title First Name(s) Family Name (s) Email
         
1. Prof. Gani  BAJRAKTARI ganibajraktari@yahoo.co.uk
2. Prof. Masar GASHI masargk@yahoo.com
3. Prof. Ejup PLLANA drejuppllana@yahoo.com
4. Prof. Shpend  ELEZI selezi@yahoo.com
5. Prof. Gani  DRAGUSHA ganidragusha@hotmail.com
6. Prof. Faik  HIMA faikhima@hotmail.com
7. Dr. Ramush BEJIQI rbejiqi@hotmail.com
8. Dr. Agim KRASNIQI agimro@yahoo.com
9. Dr. Hedvig  KADRIU h_kadriu@yahoo.com
10. Dr. Arbnore BATALLI-KEPUSKA drnorakep@hotmail.com
11. Dr. Dardan KOCINAJ dall_k@yahoo.com
12. Dr. Labinot BEJTULLAHU labinotb@hotmail.com
13. Dr. Violeta HYSENI hyseni.violeta@gmail.com
14. Dr. Afrim PONIKU afrimponiku@hotmail.com
15. Dr. Banush GASHI drbanushgashi@gmail.com
16. Dr. Edmond HALITI edihal_039@hormail.com
17. Dr. Hamza SELMANI hamzako200@yahoo.com
18. Dr. Myrevte KELMENDI drmyrvete@yahoo.com
19. Dr. Daut GORANI daut_g@yahoo.com
20. Dr. Lazer PREKPALAJ lazer_p@hotmail.com
21. Dr. Aferdita SELMANAJ draferdita@yahoo.com
22. Dr. Ismail AVDIMETAJ ismailavdimetaj@hotmail.com
23. Dr. Salih SHALA drsalihshala57@gmail.com
24. Dr. Petrit  ADEMAJ drpetrit@yahoo.com
25. Dr. Elfedin MUHAXHERI elfedini@yahoo.com
26. Dr. Reshat EMRA reshat_emra@yahoo.com
27. Dr. Qazim AVDIEMTAJ qazimi64@hotmail.com
28. Dr. Agim KOCI agimkoci@hotmail.com
29. Dr. Gani  RAMAJ ganiramaj@hotmail.com
30. Dr. Rexhe PANXHAJ apangjaj@yahoo.com
31. Dr. Sami GJOKA drgjoka@hotmail.com
32. Dr. Tefik BEKTESHI tefikbekteshi@hotmail.com
33. Dr. Basri SEJDIU basri_sejdiu@hotmail.com
34. Dr. Premtim RASHITI premtim.rashiti@uni-pr.edu
35. Dr. Artan  AHMETI artanahmeti@yahoo.com
36. Dr. Arlind BATALLI arlindbatalli@hotmail.com
37. Dr. Xhevdet KRASNIQI xhevdeti_16@hotmail.com
38. Dr. Agron LEKA agron.leka@hotmail.com
39. Dr. Aurora BAKALLI abakalli@hotmail.com
40. Dr. Nebi MUSLIU benimitrovice@hotmail.com
41. Dr. Faik  SHATRI shatrif@yahoo.com
42. Dr. Rexhep MANAJ rexhepmanaj@hotmail.com
43. Dr. Nexhmi ZEQIRI nexhmizeqiri@yahoo.com
44. Dr. Lulzim KAMBERI lulzimkamberi@gmail.com
45. Dr. Nehat REXHEPAJ nrexhepaj@gmail.com
46. Dr. Xhevat PLLANA xhevatpllana@yahoo.com
47. Dr. Luan REXHEBOGAJ luanrexhebogaj@hotmail.com
48. Dr. Agim THAQI dragimthaqi@hotmail.com
49. Dr. Irfan DAULLXHIU irfan_daullxhiu@yahoo.com
50. Dr. Bekim MALA beema@hotmail.com
51. Dr. Sejran ABDUSHI sejran2003@yahoo.com
52. Dr. Hajdin CITAKU dincitaku@yahoo.com
53. Dr. Pashk NIKAJ dr.pashku@hotmail.com
54. Dr. Zeqe KUQI drzkuqi@gmail.com
55. Dr. Besim GUDA besimguda@hotmail.com
56. Dr. Ismail ALIU kardio_urgjenca@yahoo.com
57. Dr. Fadil ADEMAJ fademaj@yahoo.com
58. Dr. Violeta KAMBERI violetakamberi.hasani@hotmail.com
59. Dr. Luljeta DURMISHI-MAQEDONCI luljetadurmishimaqedonci@hotmail.com
60. Dr. Lindita KRYEZIU linditakb@yahoo.com
61. Dr. Ragip RETKOCERI retkoceri@hotmail.com
62. Dr. Bajram MZIU drbajrami@hotmail.com
63. Dr. Mirdi  STRANA mirdi_08@hotmail.com
64. Dr. Ditor HALITI ditorx@gmail.com
65. Dr. Ibrahim VUCITERNA ibra.61@hotmail.com
66. Dr. Fisnik HIMA fisnikh@yahoo.com
67. Dr. Islam SHIPOLI islamshipoli@hotmail.com
68. Dr. Imri JASHARI imri-jashari@hotmail.com
69. Dr. Kelmend PALLASKA kelipall@yahoo.com
70. Dr. Ahmet ADEMI ahmet_ademi12@hotmail.com
71. Dr. Ahmet HOXHA a_hoxha@hotmail.com
72. Dr. Basri BERANI dr.basriberani@hotmail.com
73. Dr. Defrim HOTI hotidefrim@hotmail.com
74. Dr. Denis ZIJABEG zijabeg@gmail.com
75. Dr. Driton MIFTARI dritonmiftari@yahoo.com
76. Dr. Edis DEMIRI demiriedis@yahoo.com
77. Dr. Fatmire REXHEPI dr.rexhepi@hotmail.com
78. Dr. Haki JASHARI hjashari.md@gmail.com
79. Dr. Florim SADIKU fsadiku@hotmail.com
80. Dr. Galina BERISHA bgalina@hotmail.com
81. Dr. Ibadete BYTYÇI i.bytyci@hotmail.com
82. Dr. Ilir BAJRAKTARI ilirinet1012@hotmail.com
83. Dr. Luan PERÇUKU luan.percuku@gmail.com
84. Dr. Pranvera IBRAHIMI pranvera_i86@hotmail.com


 



© 2015 Shoqata e Kardiologëve të Kosovës. 
Të gjitha të drejtat e rezevuara.